niedziela, 3 kwietnia 2016

21/22/23 Ostatnie pięć dni , Niegrzeczna dziewczynka, Wracajmy do domu kolejne pozycje,które polecam Wam do przeczytania :)


21.Ostatnie pięć dni Julie Lawson Timmer

Równolegle poznajemy losy dwóch bohaterów Mary i Scotta.

Mary była wzięta panią adwokat do momentu w którym choroba nie zawładnęła jej życiem. Jest mamą małej Lakshmi.

Scott jest nauczycielem na miejskim Uniwersytecie. Zostaje w pewnym momencie rodziną zastępczą dla małego chłopca. Jego mama nie poradziła sobie z wielką odpowiedzialnością,jaką jest wychowywanie dziecka.

Scott i Mary mimo że nie znają się osobiście świetnie dogadują się na forum rodziców zastępczych. Pomagają sobie w chwilach zwątpienia.

Pewnego dnia Mary widząc oczami wyobraźni jakie spustoszenie w jej organizmie dokona choroba decyduje się na moim zdaniem bardzo egoistyczny krok...

Scott i jego żona mimo że spodziewają się dziecka też podejmują decyzję ,która zaważy na dalszych losach ich dwuosobowej rodziny.

Bardzo ciepła i wzruszająca opowieść o miłości.

Jest to debiut literacki autorki jak dla mnie bardzo udany.


22.Niegrzeczna dziewczynka Lisa Scottoline

Cate jest prawniczką, która pewnego dnia zostaje mianowana na sędziego federalnego stanu 
Philadelphia. Wielki świat i kariera stają przed nią otworem. Jednak kariera musi poczekać. W tej książce znajdziesz wszystko : od morderstwa począwszy na miłości skończywszy:). Pochłonęłam w dwa dni.

23. Wracajmy do domu Lisa Scotoline. 

Pewnego dnia do domu Jill przychodzi dawno niewidziana jej była pasierbica Abby. Okazuje się że jej tata zmarł na atak serca. Dziewczyna nie wierzy w taką śmierć taty,tylko twierdzi, że jej tatę ktoś zamordował. Prosi Jill o pomoc, ta na początku się nie zgadza ale w wyniku pewnego zdarzenia postanawia sprawdzić co tak naprawdę stało się z jej byłym mężem.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz